Wyższa Szkoła Administracji - filia w Stalowej Woli wygrała w kategorii Uczelnia Roku w województwie podkarpackim

Urszula Szarlej-Kuczyńska
W kategorii Uczelnia Roku wygrała Wyższa Szkoła Administracji - Filia w Stalowej Woli (Aleje Jana Pawła II 25a). Zapewnia wysoki poziom kształcenia, łącząc teorię z praktyką.

Przyjazna i otwarta atmosfera

Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej obecna jest na rynku edukacyjnym od 1997 roku, a w 2019 roku powstała też jej filia w Stalowej Woli, która dzięki głosom naszych Czytelników została uznana za najlepszą uczelnię w całym województwie podkarpackim. Pełni swoją misję, prowadząc studia licencjackie na kierunkach: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika i zarządzanie oraz studia magisterskie na kierunkach: administracja i pedagogika.

Dodatkowo oferuje ponad 20 atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych, jak między innymi: BHP, administracja, zarządzanie w oświacie, kadry i płace, etyka dla nauczycieli w szkole, edukacja włączająca, przygotowanie pedagogiczne, logopedia, integracja sensoryczna, terapia osób ze spektrum autyzmu, oligofrenopedagogika, naturoterapia i inne.

WSA zapewnia wysoki poziom kształcenia zgodne z aktualnymi wymogami rynku pracy oraz naciskiem na kształtowanie kompetencji zawodowych. Wysoce wykwalifikowana kadra dydaktyczna to praktycy i doświadczeni eksperci w dziedzinie nauk społecznych. Dzięki praktycznemu i wysokiemu poziomowi kształcenia absolwentów WSA można spotkać w wielu instytucjach i firmach w regionie.

Uczelnia z sukcesem pozyskuje środki na realizację projektów, które mają za zadanie wspomagać procesy zarządzania, wzbogacać jej infrastrukturę naukowo-dydaktyczną oraz podnieść jakość kształcenia. W 2020 roku Wyższa Szkoła Administracji została laureatem konkursu NCBR i otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 5 milionów złotych na zakup trzech platform do nauki, w tym bardzo nowoczesnej platformy do nauki języków obcych, i na modernizację infrastruktury.

Doceniona w naszym plebiscycie filia uczelni znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 4a w Stalowej Woli. Placówka jest nastawiona na wspieranie osób z niepełnosprawnościami. Zapewnia tok studiów dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta, przyjazną i otwartą atmosferę oraz wsparcie finansowe. Studenci Wyższej Szkoły Administracji nie tylko się uczą, ale także aktywnie działają w organizacjach, takich jak samorząd studencki czy koła naukowe.

Na uczelni działa biuro karier, które dzięki współpracy z licznymi instytucjami zewnętrznymi ma za zadanie pomagać studentom w zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych. Wyższa Szkoła Administracji kształci na wysokim, europejskim poziomie, łącząc teorię z praktyką. Jest uczelnią przyjazną studentowi m.in. poprzez wdrożenie programu stypendialnego oraz szerokiej oferty zajęć dodatkowych, a w trosce o najwyższe standardy i wysoki poziom nauczania placówka wciąż się zmienia, aby stać się jedną z najnowocześniejszych Szkół Wyższych w Polsce.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefaedukacji.pl Strefa Edukacji