Poszukujesz pracy jako nauczyciel akademicki? Sprawdź aktualne oferty - Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

Redakcja Strefy Edukacji
Praca - Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
Praca - Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu gettyimages.com/mapo
Interesują Cię oferty pracy ze środowiska akademickiego? Bardzo dobrze trafiłeś. W naszym artykule prezentujemy oferty pracy m.in. na stanowiska akademickie i naukowe, które posiada Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu. Sprawdź, które z nich jest odpowiednie dla twoich kompetencji i dorobku naukowego. Weź udział w konkursie na stanowisko, które najbardziej Cię interesuje.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu - wolne stanowiska pracy

Na polskich uczelniach można wyróżnić kilka rodzajów stanowisk, na które zatrudniani są nauczyciele akademiccy. Są to:

  • pracownicy dydaktyczni
  • pracownicy badawczy
  • pracownicy badawczo-dydaktyczni

Dodatkowo w ramach tego podziału nauczyciele akademiccy mogą być zatrudnieni na stanowiskach:

  • profesora
  • profesora uczelni
  • adiunkta
  • asystenta

Warto wiedzieć, że dana uczelnia może mieć również inne stanowiska, które określone są w jej statucie.
Rekrutacja na stanowiska akademickie ma formę konkursu. Jest to obowiązek, jeśli: * jest to pierwszy pierwszy stosunek pracy w określonej uczelni publicznej nawiązany z nauczycielem akademickim,

  • jest to umowa na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 3 miesiące,
  • jest to wymiar pracy przekraczający połowę pełnego wymiaru czasu pracy.

Dane pochodzą z Akademickiej Bazy Ogłoszeń.

Oferty pracy - Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu: Adiunkt

  • Lokalizacja: Elbląg
  • Uczelnia: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
  • Wydział: Instytut Pedagogiczno-Językowy
  • Rodzaj stanowiska: badawczo-dydaktyczna
  • Typ zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę
  • Ogłoszenie dodano: 2024-03-29
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-04-28

Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oczekiwania:

  • Posiadanie tytułu naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych, dyscyplina psychologia, dyplom ukończenia czteroletniej szkoły psychoterapii.
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami zakresie nauczania przedmiotów: psychologia różnic indywidualnych, psychologia i psychopatologia człowieka dorosłego, psychologia i psychopatologia dziecka, psychologia prokreacji, psychologia przywiązania. Dorobek naukowy w zakresie psychologii oraz praktyczne doświadczenie w pracy poza uczelnią wyższą, wskazane w pracy terapeutycznej z pacjentami.
  • Preferowane wskazanie, że ANS w Elblągu będzie podstawowym miejscem pracy.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: bazaogloszen.nauka.gov.pl

Książki, które mogą Cię zainteresować

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Maturzyści zakończyli rok szkolny. Czekają na nich egzaminy maturalne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!