Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie - wolne stanowiska pracy

Redakcja Strefy Edukacji
Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie - wolne stanowiska pracy gettyimages.com/ijeab
Poszukujesz pracy jako nauczyciel akademicki? A może jesteś zainteresowany stanowiskami naukowymi? Z naszego artykułu możesz dowiedzieć się o nowych ofertach pracy, które oferuje Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie. Sprawdź, czy wolne wakaty czekają na pracowników uczelni i wykładowców. Czy jakaś z nich jest dobrana do twoich kompetencji? Warto wiedzieć, jak można wziąć udział w konkursie na określone stanowisko, którym jesteś zainteresowany.

Na polskich uczelniach można wyróżnić kilka rodzajów stanowisk, na które zatrudniani są nauczyciele akademiccy. Są to:

  • pracownicy dydaktyczni
  • pracownicy badawczy
  • pracownicy badawczo-dydaktyczni

Dodatkowo w ramach tego podziału nauczyciele akademiccy mogą być zatrudnieni na stanowiskach:

  • profesora
  • profesora uczelni
  • adiunkta
  • asystenta

Warto wiedzieć, że dana uczelnia może mieć również inne stanowiska, które określone są w jej statucie.
Rekrutacja na stanowiska akademickie ma formę konkursu. Jest to obowiązek, jeśli: * jest to pierwszy pierwszy stosunek pracy w określonej uczelni publicznej nawiązany z nauczycielem akademickim,

  • jest to umowa na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 3 miesiące,
  • jest to wymiar pracy przekraczający połowę pełnego wymiaru czasu pracy.

Dane pochodzą z Akademickiej Bazy Ogłoszeń.

Oferty pracy - Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie: Profesor

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Uczelnia: Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie
  • Wydział: Wydział Nauk Społecznych Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie
  • Rodzaj stanowiska: badawczo-dydaktyczna
  • Typ zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę
  • Ogłoszenie dodano: 2024-04-23
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-05-23

Dziedzina nauki: nauki społeczne Dyscyplina naukowa: Pedagogika Wymiar czasu pracy: Stanowisko profesora lub profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych na pełen etat. Podstawa nawiązania stosunku pracy i przewidywany czas zatrudnienia: Pierwsza umowa o pracę na czas określony na 2 lata, a następnie, po pozytywnej ocenie, umowa na czas nieokreślony. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 1.10.2024 r. Miejsce wykonywania pracy: Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie ul. Broniewskiego 48. Do konkursu mogą przystąpić osoby, spełniające wymogi określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz. 742 z późn. zm.).

Oczekiwania:

  • posiadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dyscyplinie pedagogika oraz posiadanie w dorobku osiągnięć naukowych stanowiących istotny wkład w rozwój dyscypliny ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki społecznej i resocjalizacyjnej,
  • aktywność naukowa realizowana samodzielnie lub we współpracy z innymi uczelniami lub instytucjami naukowymi,
  • aktywność organizacyjna, w tym w obszarze współpracy z innymi uczelniami lub instytucjami, w dyscyplinie pedagogika subdyscyplinie pedagogika resocjalizacyjna,
  • spełnienie wymagań językowych: język obcy – na poziomie min. B2, język polski – ojczysty lub płynny, pozwalający na wypełnianie obowiązków organizacyjnych.

Obowiązki:

  • 1) aktywność naukowa,
  • 2) prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: bazaogloszen.nauka.gov.pl

Książki, które mogą Cię zainteresować

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

od 7 lat
Wideo

Krzysztof Bosak i Anna Bryłka przyjechali do Leszna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!