Szukasz pracy jako nauczyciel akademicki? Zobacz, jakie aktualne oferty ma Akademia Leona Koźmińskiego

Redakcja Strefy Edukacji
Akademia Leona Koźmińskiego - oferty pracy
Akademia Leona Koźmińskiego - oferty pracy gettyimages.com/Weedezign
Szukasz pracy na stanowisku akademickim lub naukowym? W naszym artykule znajdziesz aktualne oferty pracy, które oferuje Akademia Leona Koźmińskiego. W ten sposób możesz zapoznać się z wolnymi wakatami dla wykładowców i pracowników uczelni. Dowiedz się, które z nich będą odpowiednio dobrane do twoich kompetencji. Sprawdź, jak wziąć udział w konkursie na dane stanowisko, które Cię interesuje.

Akademia Leona Koźmińskiego - wolne stanowiska pracy

Na polskich uczelniach można wyróżnić kilka rodzajów stanowisk, na które zatrudniani są nauczyciele akademiccy. Są to:

  • pracownicy dydaktyczni
  • pracownicy badawczy
  • pracownicy badawczo-dydaktyczni

Dodatkowo w ramach tego podziału nauczyciele akademiccy mogą być zatrudnieni na stanowiskach:

  • profesora
  • profesora uczelni
  • adiunkta
  • asystenta

Warto wiedzieć, że dana uczelnia może mieć również inne stanowiska, które określone są w jej statucie.
Rekrutacja na stanowiska akademickie ma formę konkursu. Jest to obowiązek, jeśli: * jest to pierwszy pierwszy stosunek pracy w określonej uczelni publicznej nawiązany z nauczycielem akademickim,

  • jest to umowa na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 3 miesiące,
  • jest to wymiar pracy przekraczający połowę pełnego wymiaru czasu pracy.

Dane pochodzą z Akademickiej Bazy Ogłoszeń.

Oferty pracy - Akademia Leona Koźmińskiego: Asystent

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Uczelnia: Akademia Leona Koźmińskiego
  • Wydział: Katedra Administracji i Prawa Administracyjnego
  • Typ zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Ogłoszenie dodano: 2024-07-08
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-07-29

Competition for a Research Assistant for Labour Market Automation and AI in Meta-Analyses (without teaching load) position in the research project (no. 101132476) entitled “Link4Skills”, carried out within the framework of the European Union Research and Innovation Programme 2021–27 Horizon Europe Project description: https://www.kozminski.edu.pl/en/link4skills

Oczekiwania:

  • master’s degree in economics or sociology or computer science or management or data science recognized in the Polish system of education;
  • experience in research or analytical work;
  • knowledge of AI tools and techniques and their application in research;
  • experience in conducting meta-analyses;
  • knowledge of statistical methods and data analysis;
  • knowledge of Polish at least at the C1 level in accordance with the Common European Framework of Reference for Languages
  • knowledge of English at least at the C1 level (both spoken and written) in accordance with the Common European Framework of Reference for Languages
  • ability to work in a team and good communication skills;
  • ability to work independently and take initiative in problem-solving;
  • having a valid work permit or the right to work in Poland provided under other regulations;
  • the ability to start the employment at the beginning of September 2024 or as soon as possible after that date;

Obowiązki:

  • conducting research and analysis on the impact of automation on the labour market
  • using AI tools and techniques to perform meta-analyses;
  • preparing reports and presentations of research findings;
  • collaborating with the project team and external research partners;
  • participating in seminars, workshops, and other project-related events;
  • participating in preparing at least one academic journal article;
  • monitoring trends and developments in automation and AI;
  • carrying out other tasks as requested by the Scientific Coordinator.

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: bazaogloszen.nauka.gov.pl

Książki, które mogą Cię zainteresować

Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.