Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - oferty pracy. Sprawdź wolne stanowiska naukowe i akademickie

Redakcja Strefy Edukacji
Aktualne oferty pracy - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Aktualne oferty pracy - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu gettyimages.com/fizkes
Szukasz pracy na stanowisku akademickim lub naukowym? W naszym artykule znajdziesz aktualne oferty pracy, które oferuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. W ten sposób możesz zapoznać się z wolnymi wakatami dla wykładowców i pracowników uczelni. Dowiedz się, które z nich będą odpowiednio dobrane do twoich kompetencji. Sprawdź, jak wziąć udział w konkursie na dane stanowisko, które Cię interesuje.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - wolne stanowiska pracy

Na polskich uczelniach można wyróżnić kilka rodzajów stanowisk, na które zatrudniani są nauczyciele akademiccy. Są to:

  • pracownicy dydaktyczni
  • pracownicy badawczy
  • pracownicy badawczo-dydaktyczni

Dodatkowo w ramach tego podziału nauczyciele akademiccy mogą być zatrudnieni na stanowiskach:

  • profesora
  • profesora uczelni
  • adiunkta
  • asystenta

Warto wiedzieć, że dana uczelnia może mieć również inne stanowiska, które określone są w jej statucie.
Rekrutacja na stanowiska akademickie ma formę konkursu. Jest to obowiązek, jeśli: * jest to pierwszy pierwszy stosunek pracy w określonej uczelni publicznej nawiązany z nauczycielem akademickim,

  • jest to umowa na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 3 miesiące,
  • jest to wymiar pracy przekraczający połowę pełnego wymiaru czasu pracy.

Dane pochodzą z Akademickiej Bazy Ogłoszeń.

Oferty pracy - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu: Adiunkt

  • Lokalizacja: Toruń
  • Uczelnia: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Wydział: Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • Rodzaj stanowiska: badawcza
  • Typ zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę
  • Ogłoszenie dodano: 2024-04-05
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-05-06

• uczestnictwo w pracach badawczych w ramach projektu NCN SONATA-17 „Rozpoznanie reakcji cech funkcjonalnych na stres solny: model Salicornia europaea • Post-doc będzie odpowiedzialny za hodowlę roślin pod wpływem soli, monitorowanie rozwoju próbek, przygotowanie próbek do histologicznej analizy mikrostrukturalnej, analizę biochemiczną, ustawienie najlepszych parametrów do akwizycji obrazu, wstępną obróbkę, segmentację i ekstrakcję parametrów. Opracowywanie odpowiedniego przygotowania próbek i utrwalania do analizy AFM i technik fluorescencyjnych. Analiza danych i korelacja statystyczna w zakresie adaptacji do zasolenia. Opracowanie modelu selekcji kryteriów dla roślin, które wykazują najlepszą adaptację podczas wysokiej zawartości soli, oraz propozycja modelu korelacyjnego integrującego pomiary AFM z układem składników polimerowych w komórkach między innymi cechami. Pisanie publikacji.

Oczekiwania:

  • topień doktora w biologii, biofizyce, biotechnologii lub dziedzinie pokrewnej (uzyskany do 7 lat przed podpisaniem umowy o pracę w ramach projektu);
  • biegła znajomość języka angielskiego, mówionego i pisanego, umożliwiająca efektywną komunikację oraz przygotowywanie artykułów naukowych;
  • udokumentowane osiągnięcia naukowe w postaci artykułów w recenzowanych czasopismach indeksowanych w JRC;

Obowiązki:

  • uczestnictwo w pracach badawczych w ramach projektu NCN SONATA-17 „Rozpoznanie reakcji cech funkcjonalnych na stres solny: model Salicornia europaea • Post-doc będzie odpowiedzialny za hodowlę roślin pod wpływem soli, monitorowanie rozwoju próbek, przygotowanie próbek do histologicznej analizy mikrostrukturalnej, analizę biochemiczną, ustawienie najlepszych parametrów do akwizycji obrazu, wstępną obróbkę, segmentację i ekstrakcję parametrów. Opracowywanie odpowiedniego przygotowania próbek i utrwalania do analizy AFM i technik fluorescencyjnych. Analiza danych i korelacja statystyczna w zakresie adaptacji do zasolenia.

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: bazaogloszen.nauka.gov.pl

Oferty pracy - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu: Lektor

  • Wydział: Uniwersyteckie Centrum Języków Obcych UMK
  • Rodzaj stanowiska: dydaktyczna

REKTOR UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU ogłasza KONKURS na stanowisko LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO w wymiarze pełnego etatu

  • stopień zawodowy magistra filologii angielskiej
  • udokumentowane przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego
  • znajomość współczesnych metod nauczania języków obcych oraz doświadczenie w nauczaniu z wykorzystaniem nowych technologii
  • poświadczone uczestnictwo w szkoleniach, seminariach, warsztatach i kursach doszkalających lub ukończonych studiach podyplomowych
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • spełnianie warunków określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (j.t. Dz. U. z 2023 roku poz. 742, z późn. zm.)

Obowiązki:

  • realizacja zajęć dydaktycznych w zakresie specjalistycznego języka angielskiego dla studentów na poziomie językowym B2-C1
  • gotowość do prowadzenia lektoratów języka angielskiego ze studentami obcokrajowcami
  • przygotowywanie testów kontrolnych, semestralnych i egzaminacyjnych weryfikujących efekty kształcenia oraz sprawdzających kompetencje językowe studentów
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych rozwijających zainteresowania studentów w zakresie języka specjalistycznego
  • udział w pracach dydaktycznych i organizacyjnych UCJO
  • gotowość do prowadzenia powierzonych lektoratów języka angielskiego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych

ZOBACZ KONIECZNIE

Książki, które mogą Cię zainteresować

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Maturzyści zakończyli rok szkolny. Czekają na nich egzaminy maturalne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!