W kategorii Uczelnia Roku wygrała Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

Urszula Szarlej-Kuczyńska
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Pierwsze miejsce w rankingu wojewódzkim w kategorii Uczelnia Roku zajęła Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego (Wrocław, pl. Powstańców Śląskich 1/201). Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego od ponad 20 lat z sukcesem kształci ludzi aktywnych zawodowo. Misją tej uczelni jest zapewnienie otwartego i nieograniczonego dostępu do edukacji i wysokiej jakości oferowanego nauczania. Szeroka oferta studiów pozwala na zdobycie wymaganych kwalifikacji, a także poszerzanie wiedzy i kompetencji.

Wykwalifikowana kadra

Chlubą uczelni jest wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna, która zapewnia studentom wysoki poziom kształcenia. Swoją wiedzą dzieli się grono ponad 400 wykładowców, w tym uznani profesorowie czołowych zagranicznych uniwersytetów będący ekspertami oraz praktykami w swoich dziedzinach.

Kształcenie odbywa się w wygodnej i efektywnej formie online

Dzięki innowacyjnej platformie edukacyjnej studenci mają możliwość nauki z dowolnego miejsca i w dogodnym dla siebie czasie oraz korzystania z kompleksowych materiałów dydaktycznych przez cały czas studiów. Nowoczesne podejście do edukacji daje możliwość realizacji kilku kierunków równolegle bez wychodzenia z domu.

Dokumenty wydawane przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego są honorowane na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

Umożliwia to absolwentom skuteczne odnalezienie się i zwiększenie swojej konkurencyjności na wymagającym rynku pracy.

Uczelnia jest wpisana do rejestru szkół wyższych RAD-on pod numerem 208, pozwalając na zdobycie kwalifikacji zgodnych z ministerialnymi wymogami. Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 potwierdza, że kształcenie na uczelni prowadzone jest zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości. Ponadto Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i pomaga słuchaczom w procesie uzyskania dofinansowania studiów przez urzędy pracy oraz zapewnia wsparcie przy uzyskaniu dotacji dla firm i szkół.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefaedukacji.pl Strefa Edukacji