Szkoła Językowa Roku w województwie kujawsko-pomorskim. MR. RABBIT. SUPERangielski! i nasza superszkoła

Ewelina Żuberek
MR. RABBIT ma jeden cel - efektywnie uczyć. Oto Szkoła Językowa Roku w województwie kujawsko-pomorskim.

Szkoła MR. RABBIT. SUPERangielski dla dzieci i młodzieży powstała w 2010 roku w Toruniu. Dziś dysponuje aż sześcioma lokalami przygotowanymi specjalnie do prowadzenia zajęć dydaktycznych. To samodzielne placówki zapewniające komfort i doskonałe warunki do nauki. Sieć lokalizacji w całym mieście pozwala na łatwy dostęp do zajęć.

Oferta dydaktyczna

MR. RABBIT to szkoła wyspecjalizowana i skoncentrowana na nauce języka angielskiego dzieci i młodzieży. Oferuje kursy w bardzo małych, maksymalnie 6-osobowych grupach dopasowanych indywidualnie pod względem umiejętności i wieku kursantów. W ofercie szkoły można znaleźć zarówno zajęcia dla najmłodszych dzieci już od 3. roku życia, jak i dla młodzieży do lat 16.

O intensywności kursu decyduje wiek i poziom zaawansowania. Każde dziecko jest przydzielone do grupy po konsultacji rodziców z sekretariatem i działem metodycznym szkoły. Ponadto szkoła oferuje wyjątkowy wypoczynek podczas półkolonii MR. RABBIT AMERICAN CAMP. O ich atrakcyjności decyduje wiele elementów - ogromny zielony teren z bogatym wyposażeniem i zapleczem rekreacyjnym, wycieczki autokarowe poza Toruń, ciekawe warsztaty i program rokrocznie nasycony nowościami.

Wykwalifikowana kadra

Szkoła przywiązuje ogromną rolę do doboru oraz doskonalenia lektorskiego. - Nad powodzeniem naszych kursantów czuwa starannie dobrany zespół. Program każdego kursu jest szczegółowo konsultowany przez metodyka nauczania języków obcych oraz grono dydaktyków wyspecjalizowanych w pracy z dziećmi i młodzieżą. Szkoła jest oficjalnym partnerem Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, czołowej instytucji w dziedzinie kształcenia filologicznego w regionie.

Placówka od lat współpracuje również z wieloma instytucjami naukowymi, edukacyjnymi i kulturalnymi, opracowując nowatorskie metody nauki języków obcych oraz popularyzując naukę języka angielskiego.

Jeden cel - efektywnie uczyć

Celem naszej Szkoły Językowej Roku jest skuteczna nauka języka angielskiego dzieci i młodzieży poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod dydaktycznych oraz dbanie o komfortowe i przyjazne warunki do edukacji. Tu wierzą, że wyłącznie takie podejście tworzy odpowiednie ramy do efektywnej edukacji językowej. Nauka musi być fajna, ciekawa i budzić entuzjazm. Program szkoły podlega ciągłemu rozwojowi, a ona sama aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami, realizując projekty językowe, które wzbogacają jej doświadczenie.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefaedukacji.pl Strefa Edukacji