Oto nasz numer 1 w kategorii Szkoła Językowa Roku Centrum Edukacji English Me

Urszula Szarlej-Kuczyńska
Archiwum prywatne Centrum Edukacji English Me
Pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Językowa Roku zajęło Centrum Edukacji English Me z Wrocławia (Szczytnicka 32/34/12).

Centrum Edukacji English Me odnosi sukcesy na rynku edukacyjnym od kilku lat

Od początku swojej działalności oferuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, poczynając od dzieci w wieku 6 lat a kończąc na pomocy studentom.

W ofercie zwycięskiej szkoły znaleźć można zajęcia z zakresu języków obcych oraz przedmiotów szkolnych. Nieustannie rozwija swoją ofertę, aby trafić do coraz szerszego grona osób, które chcą pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności.

Obecnie oferujemy lekcje z przedmiotów szkolnych: matematyki, języka polskiego, WOS-u, geografii, historii, biologii, chemii i fizyki oraz języków angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, języka polskiego dla obcokrajowców, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego czy koreańskiego. Przygotowują między innymi ósmoklasistów, którzy będą musieli zmierzyć się z czekającym ich egzaminem podsumowującym naukę w szkole podstawowej, maturzystów oraz studentów - mówi przedstawiciel docenionej w naszym plebiscycie placówki.

Najczęściej realizowane są tu zajęcia indywidualne, co pozwala w pełni wykorzystać lekcję i z czasem wypracować najefektywniejsze metody działania, tak aby dotychczasowe kłopoty odeszły w niepamięć.

Polecamy to rozwiązanie uczniom przygotowującym się do egzaminu bądź zaliczenia - dodaje przedstawiciel. Ponadto swoim uczniom proponują również zajęcia grupowe, które są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają podobne cele i chcą wspólnie je realizować.

W roku 2020, kiedy zajęcia zdalne stały się koniecznością dla wszystkich polskich uczniów, Centrum Edukacji English Me postanowiło odczarować ich złą sławę. - Wiemy, że były one wyzwaniem dla niejednego nauczyciela, na co wpłynęła liczba osób obecnych na lekcji bądź brak doświadczenia w zakresie nauczania zdalnego. Jednak konieczność transformacji nie zniechęciła nas - mówią. Aby udowodnić, że lekcje online nie są takie straszne, jak je malują, opracowali sposób na ich urozmaicenie i wykorzystanie tej nieznanej dotąd formy. I dziś śmiało mogą stwierdzić, że udało Im się to.

Proporcja osób korzystających w tej chwili z zajęć online w porównaniu do tych korzystających z lekcji stacjonarnych to 20:1. Zgodnie twierdzimy, że forma online nie tylko może zastąpić lekcje tradycyjne, lecz także jest bardziej urozmaicona i lepiej odpowiada na potrzeby dzisiejszych uczniów - zapewniają.

Prowadzący lekcje w Centrum Edukacji to osoby zapoznane z programem realizowanym w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Każda z osób pracujących w tym miejscu cechuje się starannością, ambicją i chęcią przekazania wiedzy, w jak najlepszy sposób. Są to osoby doświadczone w zakresie udzielania lekcji, pragnące nieustannie rozwijać się w tym zakresie. To dlatego każde zajęcia charakteryzują się różnorodnością i angażują ucznia na wielu płaszczyznach.

Razem z naszym zespołem w ciągu ostatnich trzech lat pomogliśmy ponad 650 uczniom zmierzyć się z własnymi założeniami i osiągnąć wymarzony wynik na egzaminach. To potwierdza, że przykładny i dobrze dobrany prowadzący to niezwykle istotny element w drodze do sukcesu na polu edukacyjnym. Nie tylko wytłumaczy trudne zagadnienia i pomoże w ich opanowaniu, lecz także zachęci do dalszego odkrywania i samorealizacji - mówi przedstawiciel.

Jednak rozwój centrum na tym się nie kończy. Stale dokształcają się w zakresie przygotowania zajęć, zapoznają się z najnowocześniejszymi badaniami dotyczącymi przyswajania wiedzy i korzystania z niej oraz przygotowują autorskie materiały dodatkowe.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefaedukacji.pl Strefa Edukacji