Uczelnia Roku - Collegium Humanum Filia w Szczecinie

Agnieszka Rzymkowska
Uczelnia Roku województwa zachodniopomorskiego to szczecińska filia Collegium Humanum (Szczecin, Jagiellońska 85). Oferują kształcenie na licznych kierunkach i stopniach.

Najwyższa jakość i innowacyjny model nauczania

Collegium Humanum z główną siedzibą w Warszawie to uczelnia o międzynarodowym charakterze kształcenia prowadząca studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: prawo, psychologia, administracja, finanse i rachunkowość, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, finanse i rachunkowość, zarządzanie, pedagogika i praca socjalna oraz studia podyplomowe, w tym MBA, DBA, LL.M i inne.

Studia realizowane są w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz online. Uczelnia prowadzi studia w Polsce w miastach, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Lublin, Rzeszów oraz za granicą: Bratysława (Słowacja), Praga i Frydek Mistek (Czechy) oraz jako jedyna europejska uczelnia w Andiżanie (Uzbekistan). Motta Collegium Humanum to „Edukacja dla Sukcesu” oraz „Be More Humanum”. Przewodzą one wytyczaniu nowych ścieżek edukacyjnych oraz zapewnianiu najwyższej jakości i innowacyjnego modelu nauczania.

Uczelnia angażuje najlepszą kadrę dydaktyczną, co stanowi podstawę elitarnej edukacji. Praktyczną wiedzę przekazują wykładowcy akademiccy, eksperci z uniwersalnym dorobkiem naukowym i dydaktycznym oraz doświadczeniem zawodowym. W Collegium Humanum programy studiów ukierunkowane są na praktyczne kształcenie w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy.

Najchętniej wybierana uczelnia w Polsce w 2022 roku

Uczelnia oferuje innowacyjną ofertę edukacyjną stanowiącą odpowiedź na oczekiwania osób szukających rozwoju intelektualnego, sukcesu zawodowego - ambitnych i pragnących czerpać pełną satysfakcję z przyszłej pracy. Collegium Humanum jako jedyna uczelnia w Polsce jest członkiem najstarszej organizacji biznesowej Pracodawcy RP.

Uczelnia Roku województwa zachodniopomorskiego jest członkiem wielu krajowych i międzynarodowych prestiżowych organizacji: Business Graduates Association należącym do BGA&AMBA w Londynie, The Principles for Responsible Management Education (PRME), The International Association for Management Development in Dynamic Societies (CEEMAN), Business Education Alliance (AACSB) w USA, Erasmus+, Academy of Executive Coaching, Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich, Północnej Izby Gospodarczej Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, Polskiej Federacji Szpitali, a także Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

Co ważne, według informacji Ministerstwa Edukacji i Nauki Collegium Humanum była również najchętniej wybieraną uczelnią w Polsce w 2022 roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sanatorium Czytelnicze w bibliotece w Chrzanowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na strefaedukacji.pl Strefa Edukacji